MyselfSHIT

HOLUB/15.3.2013/

15. března 2013 v 18:59 | Misaki 怪盗
Alouha! :D Čímani.
Tak je zase pátek a já píšu na blog, zatímco jiní ztrácí mozkové buňky s pomocí alkoholu :D
Napíšu nějakou kravinku, abych to tu stále držela v chodu.
Třeba dneska, když jsem šla ze školy, tak jsem viděla, jak jde holub po přechodu! :D
Vidíte to jo, i jeden holub je poslušnější než 10 lidí dohromady.
Jinak dneska jsem zase nějak chytla slinu a vzpomněla jsem si na jednoho určitého Taiwanského zpěváka, tak si pouštím jeho písničky a tak ;) :D Je mu sice přes 40, but still so handsome.


Love him ♥ :D (0:55!)

Teď jsem si vzpomněla, že jdu příští týden znovu k tý doktorce kvůli tý alergii a následující den na Ortodoncii kvůli rovnátkům (finally!). Akorát nevím co čekat, nikdy jsem u něj/ní ještě nebyla ;D Snad to bude dobrý.

GOBLINS/12.3.2013/

12. března 2013 v 19:43 | Misaki 怪盗
Takže! Jsem na intru, trochu času je! Vidím to tak, že o víkendu, nebo spíš jakmile to bude možný, udělám něco pro zviditelnění mého blogu :D Nekecám! Fakt.
A černoši :D
Sou boží že jo? ;D Sestra je velice nakažlivý člověk, se kterym musite žit! :D Dafuck did I just write? xD
Nevadí :D Smrdí mi nohy momentálně, jelikož sme měli fakt těžký tělocvik v podobě pincu a bengbingtonu :D
Článeček od věci, budu psát povídku ve škole, zkusím to udělat tak, aby byla trochu delší než obvykle a snažte se je číst prosím, trávím nad tím čas :)

DOCTOR?!/11.3.2013/

11. března 2013 v 10:11 | Misaki 怪盗
Čajte smradi! :D
Ne, neflákám školu. Uhm ;D. Jdu k doktorce, pač se mi zhoršila alergie na jaro (vyrážky na předloktí, který kurevsky svěděj každý jaro ;D), předepíše mi nějakou mastičku a hurá na intr :/ :D Ale ne, docela se tam těším. Akorát sem se zas vykašlala na učení nějakých písemek, takže žádnej volnej čas a plánuju pro sebe Tajný projekt, který bude tajný jen pro ty, co jim o něm neřeknu ;D Wow, jaký překvápko. Každopádně až se hnu z místa a "projekt" začne fungovat jak má, tak to sem zřejmě napíšu, ale to už bude zřejmě v době, kdy budem bydlet v UK.
Jinak plánuju nový kreslící video, pokud všechno vyjde jak má, tak by mělo být v HD kvalitě (720p stačí né? :P :D) a budu se snažit jako nikdy předtím. Taky jsem přemýšlela, jestli nenakreslim fujtajbla Džastyna Bíbra, protože je hnusný "oblíbený" a všichni ho nenávidí milujou, tak by mi to možná zvýšilo sledovanost a taky zapříčinilo docela dost odběratelů ;D Samozřejmě, že bych se vyflákla snažila o kvalitu!!! :D
Ale nezaručuju, že to přežiju. Vidím to asi nějak takhle ->
Musíte být na mě hodní. Nápady se ale vždycky hodí, tak kdo by měl nějaký návrh, koho bych měla nakreslit, tak ať napíše do komentářů ;) Když budu mít dobrou náladu, tak to pro ty lidi nebo jen člověka ve videu věnuju ;D

To je asi zatím všechno. Budu se snažit něco zveřejnit nebo napsat z intru. Baj bajsikl čumínové!

박보영- 나의 왕자님 & EXO - WOLF/10.3.2013/

10. března 2013 v 9:02 | Misaki 怪盗
Takže tady je pěkná písnička, z moc pěkného filmu (Werewolf Boy), který si můžete i s českými titulkami stáhnout z Ulož.to :)


A nebo tuhle další tématickou písničku, která vás má zabavit po dobu zpravování blogu ;D
Jelikož ale neoficiální písničku zablokovali, tak je tady moc dobrý "cover", ale ne takový, jaký si myslíte ;) Sooo much better.

RENOVATION AND UNITED KINGDOM/9.3.2013/

9. března 2013 v 7:04 | Misaki 怪盗
Takže, slibovala jsem toho hodně, poslední dobou to tady fakt opadá a hnije, tak jsem se rozhodla, že tenhle blog zrenovuju. Nový design, nové témata ke zveřejnění, a na mém YouTube kanálu najdete moje překlady, covery (:D) a hlavně teď to nejdůležitější, kreslící videa. Pustila jsem se do toho s nadšením, takže případné rady a hlavně KOMENTÁŘE, přijmu s otevřenou náručí :) Chtěla bych se "trošku" zviditelnit, mít více odběrů na svém kanálu, protože mě práce s videem opravdu chytla.

A ještě jedna, dost podstatná informace. Na začátku června se stěhujeme s celou rodinou do Velké Británie. Bydlení a všechno je zařízený, takže doufám, že to tam bude dobré, když už tady opouštím Střední školu a kamarády. Tohle bude zřejmě kratší článek, je jen "informační", tentokrát budu mít i víc času a doufám, že lidé ještě od blogování a brouzdání po internetu neupustili (pochybuju :D) a sem tam se sem někdo mrkne. Vlastně abych byla upřímná, tak mě k tomu YouTubeování inspiroval GOGOman a NEJFAKE, opravdu jim za to děkuju a žeru je! (y)

Tímto se s váma loučím a brzo očekávejte nějaké změny ;)

exist†trace - liquid (Cover)

18. února 2013 v 15:04 | Misaki 怪盗
I když to neumím, tak zpívám dál :D Tentokrát jsem zkusila něco od holek ;) kdyžtak poraďtě :)

MUSIC /11.01.2013/

11. ledna 2013 v 7:54 | Misaki 怪盗
Připadám si jak lama, když u týhle písničky brečim :/ :D

END OF THE WORLD? BULLSHIT!/22.12.2012/

22. prosince 2012 v 16:14 | Misaki 怪盗
Takový stresy člověk nezažije snad nikdy za život :D Všude samé zprávy o konci světa a ono nic! Člověk se těší na Zombie apokalypsu a ono nic! Těší se, že bude moct jít do obchodu a mít všechno free a ono NIC! Každopádně... chtěla jsem vám popřát pěkný Vánoce a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwibxef4gM1qjb61qo1_500.png

BORED/12.11.2012/

12. listopadu 2012 v 11:53 | Misaki 怪盗
Ach, tak zas za nějakou dobu píšu :D Vidím, že tady nikdo nechodí, mám z toho sice depku, ale nějak ji přežiju, nějaký stálý zákaznický blogery nemám, takže je mi to šumák docela. Ale co jsem to chtěla... Jo! Chci vám poskytnout nabídku! Ten, kdo bude chtít uveřejňovat povídky, nebo je i pomoct opravit gramaticky, klidně mi řekněte, zveřejním, pomůžu! :)

BULLSHIT/20.9.2012/

20. září 2012 v 19:11 | Misaki 怪盗
Na intru se žije dobře :D Škola jde taky docela fajn, až na krávu učitelku z Propagace, která mě bezdůvodně poslala za dveře :D Pak mě dále docela dobře nasraly krávy z Aranžérů, asi mají tendenci si dělat nepřátele a problémy, přísahám, že jednoho dne je zaškrtim a usmažim. Internet jede pomalu, teď vyjímečně rychle, takže jsem na Youtube jak to jde :D Něco jsem zas trapácky zkoušela dělat vodovkama, uspělo to asi. Na příští čtvrtek mám asi milion úkolů a z toho 3 moje portréty! :D Opravdu se mi do toho chce :D No nic, zase jenom takový kec tady, ať někdo ví, že žiju :D

 
 

Reklama