Říjen 2014

New Start

17. října 2014 v 22:27 | Misaki 怪盗 |  MyselfSHIT
Právě jsem se sem přihlásila, aby mi tenhle blog nesmazali, protože jsem tady rok nebyla. Ooops. Jak jsem si četla poslední článek, tak mám takový pocit, že jsem lhala všem vám a taky sobě :'D Nevím, co jsem si myslela, jsem strašný sráč :D. Každopádně se v mém životě, o kterým stejně nic nevíte, hodně událo. A abych náhodné návštěvníky tohohle blogu obeznámila stručně, co se stalo a co se bude dít, udělám vám tady takovej odstaveček, jo, k.

V květnu roce 2013 jsem se s celou rodinou odstěhovala do Skotska. Chytáte se, jo? Ok. Našli jsme si byt, dávali ho až doteď dokupy, což znamená , že až teď se v něm dá normálně žít 8). Took some time, oh well. Taky mám takový pocit, že už jsem tady někde tu Británii zmiňovala, ale tak co :D No a prostě se chodilo do práce, do školy, Skoti nejsou osamostatňění a všechno je asi při starém. A taky umím anglicky hihihi.

A teď, v přítomnosti, jo teď, v 21:19 GB time, jsem si říkala, proč jsem kurva měla na tomhle blogu takový sračky :D Při čtení článků z roku 2008 se mi chce blejt a říkám si, jakej jsem byla rozmazlenej fracek :D Zdeprimovanej fracek. Blogy už nejsou to, co bejvávaly. Žádný spřátelení, výroba designů, diplomků a soutěží :( :D *flashbacks* Prostě nuda. Jo, taky asi hraní RPGčka v komentářích nebo tak? Nevím :D Kamarádka mi jednou vykládala, jak pařili Upíří Deníky :D

Anyway, kvůli práci a dospěláckým povinnostem na tyhle srance (který mě občas baví #sowhat) není čas, takže mě fakt mrzí, že to tady je furt při starým a už 6 let (ohgodsolongisn'tit) se tu děje akorát tak velký hovno :D Sorry.
Ale asi se to změní..?? Idk stopit. Budu chodit zas na College, takže bych měla mít čas na tuhle stránku. Otázkou je, jestli si nevyberu dělat jinou činnost (dívat se na seriály, kde jsou v hlavní roli muži a tajně doufat, že tam bude bromance nebo tak, don't judge ok).

Takže tak no. Kbye.